background img

The New Stuff

Su Altında Gangnam Style


Kafamızı nereye çevirsek artık orada görebileceğimiz Gangnam Style dansı ve müziği, çeşitli versiyonlar ve farklı farklı konseptlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Fırsat buldukça bunların çoğunu sizlerle paylaşıyorum. Şimdi de Gangnam Style dansı su altında!


Biraz öncelerde kalmış olsa da bin kişiden oluşan mahkumların, büyük bir kalabalık eşliğinde sergilediği Gangnam Style dansı, görsel olarak mükemmel bir etki bırakıyor. Benim, şimdiye kadar çekilen videolar arasında en beğendiğim ve içimde bile bir coşku bırakan o video:


''Dilerseniz bloguma, sayfanın üst köşesinde bulunan Bumerang Ödülleri Adayı şablonundan oy verebilir ve bana destek olabilirsiniz. Oylarınız tamamen ücretsizdir. Teşekkürler.''

0 yorum:

Yorum Gönder

Fotoğrafım
Edirne, Ayşekadın, Turkey
19 Ocak 1996, İskenderun doğumlu. Trakya Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. 13 yaşından beri blogger. 2012 Hürriyet Bumerang Ödülleri'nde En Uyumlu site üçüncülüğüne hak kazandı. İlk kitabı İkinci Kadının Hikâyesi ise Temmuz 2016 yılında basıldı. Tüm kitabevleri ve online kitapçılarda satışta.