background img

The New Stuff

Hürriyet - Bumerang Ödülleri / İyi İçerik Atölyesi


29 Kasım Perşembe günü saat 14:00 itibariyle Hilton Otel'de İyi İçerik Atölyesi başladı. Tabii ki ben de oradaydım. Bir çok konuşmacı, blogger ve yazar sahneye çıkıp biz bloggerlara, daha iyi nasıl yazabiliriz, neler yapmalıyız, neleri yapmamalıyız gibi bilgileri dikkatli ve güzel bir sunum eşliğinde anlattılar.

Ardından üst kata çıkıp heyecanla Ödül Töreninin başlamasını bekledik. Önce akşam yemekleri yenildi, tatlılar yenildi ve Bumerang Ödül Töreni başladı. 

Geveze'nin sunumu eşliğinde en iyi bloggerlar ödüllerini aldı. Bakalım ödüller kime, kimden gitmiş: 

En Bilge Forum: 

www.gezenbilir.com 
En Çalışkan Blog: 

www.yolunneresindeyim.blogspot.com 
En Tarz Blog: 

www.dadatart.com
En Sosyal Blog: 

www.balkopugutasarim.com
En İyi Yerel Site: 

www.karsiyakalife.com.tr 
En Uyumlu Site:

www.maroon.com.trJüri Özel Ödülü: 

www.city-shot.com

Birinciler böyle. Hepsini tekrardan tebrik etmek istiyorum. Özellikle aynı kategoride yarışmış olduğum ''maroon.com.tr'' sahibine ayrıca sunuyorum tebriğimi. 

Tören sonrasında bizleri çok güzel bir eğlence bekliyormuş da haberimiz yokmuş. Bu kadar harika bir gece olacağına garanti verememiştim aslında fakat Hürriyet ve Bumerang gerçekten harika bir gece, harika bir gün yaşattılar biz bloggerlara. Hürriyet'e teşekkürlerimi sunuyor ve gecenin eğlenceli anlarından bir kaç fotoğrafı sizlerle paylaşıyorum.0 yorum:

Yorum Gönder

Fotoğrafım
Edirne, Ayşekadın, Turkey
19 Ocak 1996, İskenderun doğumlu. Trakya Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. 13 yaşından beri blogger. 2012 Hürriyet Bumerang Ödülleri'nde En Uyumlu site üçüncülüğüne hak kazandı. İlk kitabı İkinci Kadının Hikâyesi ise Temmuz 2016 yılında basıldı. Tüm kitabevleri ve online kitapçılarda satışta.