background img

The New Stuff

Eskimeyen Şarkılar (4)


Her ay mutlaka sizlerle paylaştığım; Türkçe, İngilizce, Fransızca vs. 'Eskimeyen Şarkılar' bölümü, başarılı bir okuyucu kitlesi elde etti ve bunu sık sık devam ettirmek de fena bir fikir olmaz diye düşündüm. Bu nedenle şimdiki 'Eskimeyen Şarkılar' bölümünde sizleri yakın geçmişe götüreceğim. Hem İngilizce hem de Türkçe olmak üzere 6 şarkı, bu ay ki 'Eskimeyen Şarkılar' bölümünde bulunacak. Bakalım hangi şarkılarımız hala eskimeden kalbimizde yerlerini koruyor.

1 - Brtiney Spears - Womanizer 2 - Adele - Rolling In The Deep 3 - Rihanna - You Da One 4 - Hande Yener & Sinan Akçıl - Atma 5 - Ayşe Özyılmazel - Sabıkalı6 - Hadise - Aşk Kaç Beden Giyer? ''Dilerseniz bloguma, sayfanın üst köşesinde bulunan Bumerang Ödülleri Adayı şablonundan oy verebilir ve bana destek olabilirsiniz. Oylarınız tamamen ücretsizdir. Teşekkürler.''

0 yorum:

Yorum Gönder

Fotoğrafım
Edirne, Ayşekadın, Turkey
19 Ocak 1996, İskenderun doğumlu. Trakya Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. 13 yaşından beri blogger. 2012 Hürriyet Bumerang Ödülleri'nde En Uyumlu site üçüncülüğüne hak kazandı. İlk kitabı İkinci Kadının Hikâyesi ise Temmuz 2016 yılında basıldı. Tüm kitabevleri ve online kitapçılarda satışta.