background img

The New Stuff

Ke$ha - Die Young


Ke$ha'nın son çıkarmış olduğu video klibi, Die Young şarkısı oldukça hoşuma gitti. Ke$ha'yı tam anlamıyla Tik Tok adlı şarkısı ile tanıdım. O zamandan bu zamana kadar pek de takip edip dinlediğim biri haline gelmedi fakat Tik Tok şarkısını şu zamanlarda bile dinlediğim oluyor.

Gelelim Die Young şarkısı ve klibine. Şarkı için söyleyebileceğim bir şey yok, gerçekten Tik Tok kadar başarılı olmuş. Kıpır kıpır bir şarkı. Klibi ise tamamen ilk saniyesinden son saniyesine kadar illüminati sembolleriyle donatılmış. Son zamanlarda çıkan her klibi artık gözümü dört açmış ''Acaba bu da mı illüminati?'' düşünceleri ile izliyoruz. Her ufacık şey de takıyoruz illüminati lafını hemen. Fakat Ke$ha'nın klibinde ''Acaba?'' ikilimine asla düşülemez. Klip ''Ben de illüminatiyim, ben de!'' diye bağırıyor resmen.

Önce klipten bir kaç resimi de sizlerle paylaşıp ardından video klibi ekleyeceğim.

İki adet gif: Video Klip: 


''Dilerseniz bloguma, sayfanın üst köşesinde bulunan Bumerang Ödülleri Adayı şablonundan oy verebilir ve bana destek olabilirsiniz. Oylarınız tamamen ücretsizdir. Teşekkürler.''

0 yorum:

Yorum Gönder

Fotoğrafım
Edirne, Ayşekadın, Turkey
19 Ocak 1996, İskenderun doğumlu. Trakya Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. 13 yaşından beri blogger. 2012 Hürriyet Bumerang Ödülleri'nde En Uyumlu site üçüncülüğüne hak kazandı. İlk kitabı İkinci Kadının Hikâyesi ise Temmuz 2016 yılında basıldı. Tüm kitabevleri ve online kitapçılarda satışta.