background img

The New Stuff

Serenay Sarıkaya - Yalnızlık Senfonisi

Daha öncelerde sesini katıldığı televizyon programlarında da çeşitli şarkılarla gündeme getirmiş olan Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde oynadığı Lale Devri dizinde intihar sahnesinde söylediği şarkı ile bütün beğenileri kusursuz bir şekilde aldı.

Beni şimdiye kadar en çok etkileyen seslerden biri haline geldi. Üstelik oyunculuk mesleğiyle de kendi kanıtlamış olan Serenay'dan şarkı söyleyebileceğini daha önce sorsalarda dikkate almazdım fakat gerçekten harika bir ses ve harika yorumluyor şarkıları.

Seranay Sarıkaya, Lale Devri'ndeki intihar sahnesinde daha öncelerden Sezen Aksu, Sertap Erener ve günümüzün daha önde olan şarkıcıları olan Grup Model'in de seslendirmiş olduğu ''Yalnızlık Senfonisi'' şarkısını seslendirmişti.

İşte o şarkı:


''Dilerseniz bloguma, sayfanın üst köşesinde bulunan Bumerang Ödülleri Adayı şablonundan oy verebilir ve bana destek olabilirsiniz. Oylarınız tamamen ücretsizdir. Teşekkürler.''

1 yorum: Leave Your Comments

Fotoğrafım
Edirne, Ayşekadın, Turkey
19 Ocak 1996, İskenderun doğumlu. Trakya Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. 13 yaşından beri blogger. 2012 Hürriyet Bumerang Ödülleri'nde En Uyumlu site üçüncülüğüne hak kazandı. İlk kitabı İkinci Kadının Hikâyesi ise Temmuz 2016 yılında basıldı. Tüm kitabevleri ve online kitapçılarda satışta.