background img

The New Stuff

Duman - İskenderun Konseri


Cumhuriyetimizin 89. yılını kutlama amaçlı İskenderun Belediyesinin düzenlediği etkinlikte Duman, Atatürk Anıt Alanında ücretsiz halk konserine çıktı.


Anıt Meydanı'nda İskenderun'daki hayranlarıyla buluşan Duman, sevilen şarkılarını hayranları eşliğinde seslendirdi. Konserde en çok ilgi gören şarkısı ise, son zamanlarda ''Orhan Gencebay ile Bir Ömür'' albümünde yer alan ''Deli Gönül'' şarkısı oldu.


Konsere verilen kısa arada, İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek, sahneye çıkarak, Duman grubuna teşekkürlerini sundu ve İskenderun halkını selamlayarak sahneden indi.


Konsere bu aradan sonra devam eden Duman, İskenderun halkına unutulmaz bir gece daha yaşattı.

''Dilerseniz bloguma, sayfanın üst köşesinde bulunan Bumerang Ödülleri Adayı şablonundan oy verebilir ve bana destek olabilirsiniz. Oylarınız tamamen ücretsizdir. Teşekkürler.''

0 yorum:

Yorum Gönder

Fotoğrafım
Edirne, Ayşekadın, Turkey
19 Ocak 1996, İskenderun doğumlu. Trakya Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. 13 yaşından beri blogger. 2012 Hürriyet Bumerang Ödülleri'nde En Uyumlu site üçüncülüğüne hak kazandı. İlk kitabı İkinci Kadının Hikâyesi ise Temmuz 2016 yılında basıldı. Tüm kitabevleri ve online kitapçılarda satışta.