background img

The New Stuff

LINE’dan ücretsiz internet!

Dünyanın önde gelen mobil platformu LINE, 50MB ücretsiz internet olanağı sağlayarak kullanıcılarının iletişim olanaklarını artırmalarına ve birbirleriyle dayanışmalarına katkıda bulunuyor.  Mesajlaşma, yüksek kalitede sesli ve görüntülü arama, sesli mesaj, fotoğraf ve lokasyon göndermeyi bir arada ve ücretsiz sunan LINE, kullanıcılarına 50 MB’lık interneti ücretsiz sunmakla kalmıyor, aynı zamanda  internet paketi kazananlara isterlerse bunu başkalarına hediye etme olanağı da yaratıyor.
Yalnızca LINE kullanıcılarına sunulan kampanyaya katılmak için çok basit ve eğlenceli bir yol bulunmuş:
Öncelikle telefonunuza LINE’ı indirmeniz gerekiyor: http://line.me/tr/download


  1) Etkinlik haftası olan 26 Mayıs - 1 Haziran tarihleri arasında LINE arkadaşlarınıza en az 3 farklı günde mesaj, sticker ya da fotoğraf gönderin.
  2) Mesaj gönderdiğiniz her gün için 1 puan kazanacaksınız.
  3) 3 puanı topladığınızda, ücretsiz 50 MB internet sizin olacak!
  Gerekli puana ulaştıktan sonra LINE Türkiye resmi hesabı tarafından iki   hafta içerisinde bilgi mesajı alacaksınız. Mesajda belirtilen alana internet   paketinin yüklenmesini istediğiniz telefon numarasını girmeniz yeterli. İnternet   paketi giriş yaptığınız anda geçerli olacak ve 24 saat boyunca   kullanılabilecek. Bilgi mesajının size ulaşabilmesi için LINE Türkiye resmi   hesabını arkadaşınız olarak eklediğinize emin olun. Bunun için; LINE’ın ana   menüsünde yer alan Diğer/Daha Fazlası > Resmi Hesaplar bölümünü   kullanabilirsiniz.
  
 50 MB’lık internet paketi, Turkcell abonesi numaralar tarafından   kullanılabiliyor.  “Ama benim hattım Turkcell değil” diyorsanız üzülmeyin, bilgi   mesajıyla birlikte gelen formu doldururken arkadaşlarınız ya da   sevdiklerinizin numarasını girerek kazandığınız internet paketini onlara hediye   edebilirsiniz.
  Ücretsiz internet paketinize hemen sahip olmak için LINE yükleyin!     http://line.me/tr/download

Bir boomads advertorial içeriğidir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Fotoğrafım
Edirne, Ayşekadın, Turkey
19 Ocak 1996, İskenderun doğumlu. Trakya Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. 13 yaşından beri blogger. 2012 Hürriyet Bumerang Ödülleri'nde En Uyumlu site üçüncülüğüne hak kazandı. İlk kitabı İkinci Kadının Hikâyesi ise Temmuz 2016 yılında basıldı. Tüm kitabevleri ve online kitapçılarda satışta.