background img

The New Stuff

39. Altın Kelebek Ödül TöreniDün akşam, Kanal D'de canlı olarak 39. Altın Kelebek Ödül Töreni; Sarp Apak, Öner Erkan ve İrem Sak sunuculuğu eşliğinde gerçekleştirildi. Ödülleriyle sahnede buluşan ünlüler arasında mutluluktan göz yaşı döken, kahkaha atan, heyecandan konuşamayan da oldu.


Ajda Pekkan, Ebru Gündeş, Göksel, Gökçe ve Murat Boz gibi ünlü şarkıcılar sahnede oldukça güzel performanslar sergilediler. Sahnesini en beğendiğim şarkıcı Ebru Gündeş oldu. Gerek; saçıyla, sarı ve uzun sırt dekolteli elbisesiyle, gerek de dansçıların dans performansıyla oldukça güzel bir sahne performansı ile karşımıza çıktı. Ajda Pekkan'ın da sahnesi pek fena değildi. Çiçek desenli, şıkır şıkır, omuzları düşük elbisesini bordo ayakkabılarıyla çok güzel bir şekilde kombinlemişti. Elbisesinin bilek kısımlarından başlayan detay yüzünden bir ara mikrofon, elbisesine dolandı fakat çok geçmeden durumu kurtaran Ajda Pekkan, şarkıya kaldığı yerden devam etti. Göksel; kısa, kırmızı ve yan kısımlardan çok kısa yırtmaçları olan elbisesiyle gayet seksi ve hoş görünüyordu sahnede. ''Acıyor'' isimli şarkısını sahnede sunduktan sonra, alkışlar eşliğinde sahneden indi. Gökçe; rengarenk, oldukça farklı bir tarza sahip olan, kırmızı renginin ön planda olduğu bir elbise giymişti. Saçına taktığı ufak siyah şapkalı taç ise elbisesinin şirinliğine ve farklılığına göre fazla ağır olmuştu. Belki daha tatlı, şirin bir renk olsaydı bu kadar kötü durmazdı. Her şeye rağmen dört ünlü kadın solistimiz de müzikleriyle, sahne performanslarıyla ayrı bir güzellerdi ve biz seyircilere güzel bir gece yaşattılar. 
KELEBEKLER YALAN DÜNYA'YA UÇTU


Kanal D'de Cuma geceleri ekrana gelen Yalan Dünya dizisi dün akşam 39. Altın Kelebek Ödül Töreni'nde 5 dalda ödül aldı. En İyi Senaryo Yazarı: Gürse Birsel, En İyi Dizi, En İyi Komedi Dizisi, En İyi Kadın Komedi Oyuncusu: Gupse Özay, En İyi Erkek Komedi Oyuncusu: Bartu Küçükçağlayan kelebeklerin üzerine uçtuğu ünlüler oldu. 


ÖDÜLLER

Ödül alan bir çok ünlü sanatçı, benim belirlediğim isimlerden oldukça farklı çıktı. Fakat ödül alan her isim gerçekten başarılı ve hak eden isimler oldu. İşte ödül alan isimler: 

En İyi Kadın Sunucu: Esra Erol 

En İyi Erkek Sunucu: Acun Ilıcalı 

Yılın Şarkısı: Tarkan - Yakar Geçerim 

En İyi Drama Ödülü: Muhteşem Yüzyıl 

En İyi Senaryo Yazarı: Gülse Birsel 

En İyi Erkek Oyuncu: Kıvanç Tatlıtuğ 

En İyi Kadın Oyuncu: Meryem Uzerli 

En İyi Fantezi Müzik Kadın Solisti: Ebru Gündeş 

En İyi Kadın Haber Spikeri: Nazlı Tolga 

En İyi Erkek Haber Spikeri: Mehmet Ali Birand 

En İyi Dizi: Yalan Dünya 

En İyi Komedi Dizisi: Yalan Dünya 

En İyi Kadın Komedi Oyuncusu: Gupse Özay 

En İyi Erkek Komedi Oyuncusu: Bartu Küçükçağlayan 

En İyi Fantezi Müzik Erkek Solisti: İbrahim Tatlıses 

Turkcell En İyi Müzik Grubu: Kolpa 

Turkcell En İyi Erkek Sanatçı: Halil Sezai 

Turkcell En İyi Kadın Sanatçı: Göksel 

En İyi Türk Sanat Müziği Kadın Solisti: Sertab Erener 

En İyi Türk Sanat Müziği Erkek Solisti: Ahmet Özhan 

En İyi Türk Pop Müziği Erkek Solisti: Murat Boz 

En İyi Güncel Kültür Sanat Programı: Şeffaf Oda 

En İyi Çıkış Yapan Solist: Gökçe ve Halil Sezai 

En İyi Yarışma Programı Ödülü: Kim Milyoner Olmak İster 

En İyi Magazin Programı: Pazar Sürprizi 

En İyi Müzik Grubu: Model 

En İyi Klip: Sezen Aksu - Vay / Sevil Kaynak Sinan Tuncay 

En İyi Spor Programı: Yüzde Yüz Futbol 

En İyi Dizi Yönetmeni: Suskunlar - Çağatay Tosun 

En İyi Dizi Müziği: Adını Feriha Koydum - Nail Yurtsever 

Altın Kelebek Özel Ödülü: Alpay, Selami Şahin, Seyyal Taner, Salim Dündar 0 yorum:

Yorum Gönder

Fotoğrafım
Edirne, Ayşekadın, Turkey
19 Ocak 1996, İskenderun doğumlu. Trakya Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. 13 yaşından beri blogger. 2012 Hürriyet Bumerang Ödülleri'nde En Uyumlu site üçüncülüğüne hak kazandı. İlk kitabı İkinci Kadının Hikâyesi ise Temmuz 2016 yılında basıldı. Tüm kitabevleri ve online kitapçılarda satışta.