background img

The New Stuff

SECRET - Kadınlığımın Romanı

Cassie, kocasının ölümünden sonra iyice yalnızlığa gömülmüş ve asosyal bir birey haline gelmiştir. Ne kendisine zaman ayırıyor ne de vakit geçirebilmek için yaptığı herhangi bir şeyler var. Yapıyor olduğu tek şey Kafe Rose'da garsonluk yapmak.

Daimi müşterisi olan ve oldukça ilgi çekici bir kadın olan Pauline, bir gün kendisi için çok önemli bir defteri kafede unutur. Defteri gören Cassie de defteri tereddütsüz alır ve ertesi gün Pauline'in gelmesiyle defteri vereceğini kendine tekrarlayıp durur. O gece dayanamaz ve defteri okumaya kalkar. Okuduğu itiraflar karşısında şaşkına dönen Cassie bu defter sayesinde kendini SECRET'in içerisinde bulur.

Bu olayla birlikte kitabın en akıcı bölümleri başlıyor tabii ki. Birbirinden farklı cinsel fantezilerin içerisinde kendini bulan Cassie, kocasının ölümünden uzun bir süre sonra ilk defa bir erkekle cinsel birliktelik yaşıyor. Birden fazla erkek desek daha doğru olur.

Erotik bir roman olmasıyla birlikte aslında başta kadınlara ve çoğu bireye hayatta kalma dersi de veren, alttan psikolojik mesaj ileten bir kitap diyebilirim.

''İstediğiniz her şey, istemediğiniz hiçbir şey...''

0 yorum:

Yorum Gönder

Fotoğrafım
Edirne, Ayşekadın, Turkey
19 Ocak 1996, İskenderun doğumlu. Trakya Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. 13 yaşından beri blogger. 2012 Hürriyet Bumerang Ödülleri'nde En Uyumlu site üçüncülüğüne hak kazandı. İlk kitabı İkinci Kadının Hikâyesi ise Temmuz 2016 yılında basıldı. Tüm kitabevleri ve online kitapçılarda satışta.